Efekty

Przyjedź do nas, a poczujesz przypływ energii, poprawę samopoczucia i zaplanujesz precyzyjnie jak  na co dzień utrzymać się  na dobrych torach.

 Przyjedź do nas a poczujesz efekty pozytywnej zmiany!

8-dniowy turnus w Victoria Fit to 7 efektów:

 

Przypływ energii

Zajęcia fitness zadbają o Twoją kondycję fizyczną, zapewnią zdrową dawkę ruchu i potrzebnej aktywności - a relaks w SPA zregeneruje Twoje siły i da Ci zastrzyk energii na cały rok!

Sprawność fizyczna

W Victoria Fit nie tylko zadbamy o Twój ruch i aktywność w trakcie turnusu, ale także nauczymy Cię jak dbać o swoje zdrowie, urodę i sprawność przez cały rok!

Dobre samopoczucie

W zdrowym ciele zdrowy duch! W Victoria Fit wiemy nie tylko jak naładować Twoje akumulatory energii fizycznej, ale również jak poprawić Ci samopoczucie i jak naładować Cię pozytywną energią!

Więcej wiedzy o sobie

Dzięki kompleksowej, indywidualnej diagnostyce dowiesz się więcej o sobie i swoim organizmie. Poznasz jak wykorzystywać jego mocne strony i jak najlepiej pracować nad jeszcze lepszymi rezultatami!

Relaks i odpoczynek

W Victoria Fit nie zmuszamy Cię do niczego, ale w szczególności zachęcamy do skorzystania z bogatej gamy zabiegów wellness & SPA takich jak jacuzzi, masaże czy sauna, które pomogą Ci się zrelaksować i zasłużenie odpocząć!

Motywacja

Wiemy jak ważną częścią człowieka jest jego psychika. Pomożemy Ci nie tylko wypocząć psychicznie od codziennych obowiązków, ale także damy Ci energię, determinację oraz chęć do działania, pokonywania trudności i zmieniania się każdego dnia!

Umiejętności

W Victoria Fit poznawszy Cię oraz Twoje indywidualne potrzeby nauczymy Cię jak żyć zdrowiej i lepiej każdego dnia - jak dobierać odpowiednie diety i ćwiczenia oraz jak uwierzyć w siebie i jak na co dzień dawać z siebie wszystko!

FreshMail.pl