Zabiegi & Welness – Odnowa biologiczna

SPA czyli łacińskie „sanus per aquam“ oznacza „zdrowie przez wodę“. Woda pod każdą postacią od tysięcy lat jest kluczem do osiągnięcia harmonii ciała i umysłu. Nasze zabiegi SPA & Wellness w położonych w pobliżu Instytutu kompleksowych basenach, saunach i grotach solnych, a także inhalacje radonowe pozwolą Ci nie tylko na relaks i odpoczynek, ale co najważniejsze nabrać ochoty na więcej, więcej i więcej…

Odnowa biologiczna jest celem naszych zabiegów. Chcemy abyś po powrocie czuł się pełen sił, zdrowy oraz zmotywowany do działania. Odnowa biologiczna to inaczej bio-regeneracja. W naszych zabiegasz liczysz się ty, twój relaks oraz pełna regeneracja twojego ciała.

W pobliżu Victoria Fit znajduje się jedno z pięciu na świecie Podziemne Inhalatorium Radonowe. W zabytkowej sztolni możemy nie tylko wzmnocnić swoje zdrowie, ale także je odyskać.

Wczasy SPA w górach

Nie ma to jak spa w górach. Bliskość natury oraz malownicze krajobrazy pomogą Ci zapomnieć o wszytkich zmartiweniach aby nie tylko twoje ciało ale także twój umysł się zregenerował. Na turnusie Victoria Fit nabierz sił i daj sobie odpocząć!

 

Odnowa biologiczna

Poniżej przedstawiamy zdjęcia z wcześniejszych turnusów, gdzie nasi uczestnicy korzystają z udogodnień znajdujących się w ofercie Victoria Fit.

 

Odnowa biologiczna - wejscie do inhalatoriumOdnowa biologiczna - Areobik w basenieOdnowa biologiczna - Wejście do inhalatorium

Odnowa biologiczna - Relaks w JacuzziOdnowa biologiczna - Odpoczynek

FreshMail.pl