Fitness

Wczasy Fitness

Nie obejdzie się bez ćwiczeń. Ale spokojnie… tylko takich na które sam wyrazisz zgodę i chęć. Sam decydujesz co chcesz ćwiczyć – my tylko podpowiadamy jakie ćwiczenia są dla Ciebie najlepsze uwzględniając Twoje preferencje. A jest w czym wybierać. Jako że są to wczasy fitness oferujemy szereg róźnych aktywności sportowych takich jak zumba, nordic walking, fitness i wiele więcej. Dobierzemy zestaw ćwiczeń do Twojej siły, motywacji oraz charakteru.

Lubisz rozciągające, spokojne ćwiczenia przy relaksującej muzyce – bardzo prosimy!

Wolisz porywającą zumbę lub wyciskające ostatnie poty aktywności – Twoje życzenie jest dla nas rozkazem!

A może najbardziej komfortowo czujesz się ćwicząc na łonie natury? Jako że spędzasz wczasy fitness w górach to i na taki wariant mamy także dla Ciebie rozwiązanie – nasz trener, przewodnik pokaże Ci techniki chodzenia po górach, zasady odpoczynku czy nawodnienia organizmu. A wszystko to podczas wypraw pośród zapierających dech krajobrazów uroczych Karkonoszy. Jest to udowodnione naukowo, że odpowiednie otoczenie ma znaczenie i wpływa na Twoją wydajność!

Jednak to Ty podejmujesz decyzję, wybierasz i działasz. My na każdym kroku Cię wspieramy oraz motywujemy do działania.

 

Ćwicz z nami

Dla nas najważniejsze jest twoje zadowolenie oraz twoje zdrowie. Dlatego Victoria Fit jako miejsce na wczasy odchudzające w górach – wybrała malownicze Karkonosze – aby każdy uczestnik mógł cieszyć się świeżym górskim powietrzem i zapierającymi dech w piersiach widokami.

Nieopodal ośrodka znajduje się również kompleks SPA, w którym zwolennicy wodnych przyjemności będą mogli do woli korzystać z jaccuzzi, basenów oraz saun. Specjalnie na wczasy odchudzające w górach nasi trenerzy przygotowali zajęcia z areobiku w wodzie, co będzie doskonałą odskocznią od typowego fitnessu na sali gimnastycznej.

W Victoria Fit mamy również coś dla tych, którzy siódme poty lubią wyciskać pod własne dyktando – dla uczestników udostępniona jest również siłownia wyposażona w kompleksowy sprzęt do ćwiczeń który zadowoli każdego sportowego maniaka, który chce maksymalnie wykorzystać swoje wakacje fitness. Podczas ćwiczeń na siłowni możliwa jest również konsultacja z trenerem.

 

Wczasy fitness - Ćwiczenia na sali - Victoria FitWczasy fitness - Nordic Walking - Victoria FitWczasy fitness - Zumba - Victoria FitWczasy fitness - Victoria Fit

FreshMail.pl