Odżywianie

Jadłospis przygotowany dla uczestników przez specjalistę ma pokazać dobór składników pod względem jakości i prawidłowej ilości jedzenia na co dzień. Wczasy odchudzające mają sprzyjać oczyszczeniu i wsparciu odporności. Damy odpocząć twojemu ciału od bezwartościowego szybkiego jedzenia, a zachowamy przy tym smak i atrakcyjność potraw. Większość dań na turnusy oczyszczające organizm przygotowywana jest w piecu konwekcyjnym dzięki czemu zachowana jest maksymalna wartość odżywcza. W menu pojawią się świeżo wyciskane soki, naturalna woda o wysokim pH – Potencjałka, z jedynego takiego źródła w Polsce. Ograniczone są najbardziej popularne alergeny i czynniki wpływające na rozwój nietolerancji pokarmowych.

Posiłki przygotowywane przez naszych dietetyków mają na celu wspomóc twoje wczasy odchudzające i zapewnić ci wakacyjne oczyszczenie organizmu. Potrawy w Victoria Fit pomogą ci wrócić do twojej optymalnej wagi oraz przywrócić balans w twoim organizmie co przełoży się na zdrowie oraz ogólne samopoczucie.

 

Wczasy odchudzające a dieta SetPoint

Odżywianie, ma bardzo duży wpływ na nasz nastrój, sen, wygląd oraz to ile masz w sobie energii życiowej. Dlatego ważne jest, aby potrawy były urozmaicone i odpowiednio zbilansowane. Jeśli twoim celem jest utrata wagi lub powrót do zdrowia to dieta SetPoint jest właśnie dla Ciebie.

Celem diety SetPoint jest nie tylko utrata wagi, ale również trwała zmiana Twoich nawyków żywieniowych. Dzięki tej diecie stracisz zbędne kilogramy, poprawisz swój stan zdrowia i to bez efektu jojo. Program dietetyczny na wczasy oczyszczające organizm zakłada zdrowe, smaczne oraz urozmaicone dania. Przygotowując nasze posiłki czerpiemy inspiracje z róźnych kuchni świata, dzięki czemu nie wpadniesz w smakową rutynę.

Co zrobić aby spłaszczyć brzuch, pozbyć się nadmiaru wody a przy tym zachować zdrową i zbilansowaną dietę? Co zrobić aby wczasy odchudzające nie przyniosły tylko chwilowego rezultatu?

Tego oraz wiele więcej dowiesz się rezerwując wczasy odchudzające w górach w Victoria Fit.

 

Przykładową listę dań znajdą Państwo w zakładce Dieta SetPoint.

 

Poniżej przedstawiamy Państwu krótką informację na temat wody Potencjałka.

Wczasy odchudzające w górach z wodą Potencjalka

FreshMail.pl