Dieta set point

Dieta SetPoint - Turnusy odchudzające - Specjalistka Alicja Kalińska

Alicja Kalińska absolwentka Wydziału Żywienia Człowieka SGGW oraz Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Od 16 lat z pasją prowadzi poradnię żywieniową oraz prowadzi turnusy odchudzające i wczasy oczyszczające organizm w Victoria Fit i jako jedyna w Polsce, rozwija amerykańską metodę dieta Set Point. Na co dzień jej praca z klientami polega na nauce zasad zdrowego żywienia oraz przekładaniu ich na to, co powinno finalnie leżeć na talerzu, nie tylko w domu, ale również w restauracji.

Jako pracująca i gotująca na co dzień uważa, że to, co jemy na co dzień powinno być nie tylko zdrowe, ale również smaczne i szybkie w przygotowaniu. Dzięki temu miłość do dobrego i zdrowego jedzenia przekazała swojej rodzinie. Prowadzi szkolenia dla pracowników dużych firm, współpracuje z klientami indywidualnie oraz prowadzi turnusy odchudzające. Współtworzy receptury dań dla cateringów i restauracji oraz współpracuje z wegańską restauracją. Jest autorką wielu publikacji dotyczących jadłospisów, diety Set Point, nawyków żywieniowych oraz schorzeń związanych z nadwagą. Swoją wiedzę przekazuje studentom Wydziału Żywienia Człowieka na warszawskiej SGGW. Pełni także rolę konsultanta książek i programów telewizyjnych o tematyce zdrowotnej.

 

Turnusy Odchudzające

Turnusy odchudzające w Victoria Fit pod hasłem “dieta Set Point” pozwolą Twojemu organizmowi przestawić się na zdrowy tryb. Jest to oferta nie tylko dla osób borykających się z nadwagą, ale także dla tych, dla których jedzenie nie tylko jest paliwem, ale także lekarstwem. Nasza specjalistka diety Set Point ustalając menu wybiera najbardziej wartościowe składniki, aby turnus w górach zamienił się we wczasy oczyszczające organizm.

Same ćwiczenia, prowadzone w ramach oferty turnusów, rzeczywiście mogą doprowadzić do osiągnięcia wymarzonej sylwetki, jednak będzie to rezultat tylko krótkotrwały. Wprowadzenie zdrowych i pożywnych posiłków do codziennego jadłospisu, odpowiednio wspomoże utrwalenie efektu i przyczyni się do poprawy samopoczucia i kondycji każdej osoby. Podczas naszych turnusów przekonasz się, że nasza dieta Set Point posiada smaczne oraz urozmaicone rozwiązania, które pozwolą Ci na zawsze zapomnieć o fast foodach.

 

“Bez względu na problem z jakim do nas traficie staramy się traktować go wyjątkowo i pracować nad nim kompleksowo. Nauka zasad prawidłowego odżywiania ma służyć zachowaniu pełni zdrowia, sprawności umysłowej, kondycji fizycznej oraz urody.”

 

Nasze posiłki

Podczas turnusów odchudzających w menu znajdują się między innymi:

  • talerz z wędlinami oraz pasztet wegański, talerz z serem białym z warzywami drobno pokrojonymi, talerz serów regionalnych, płatki musli domowe, wybór pieczywa pełnoziarnistego lub bezglutenowego,
  • wafle ryżowe, kukurydziane, jaglane, jogurt naturalny, owoce sezonowe, orzechy, serek wiejski, suszone owoce,
  • ryba pieczona z ajvarem i cukinią, polędwiczki w sosie czosnkowym, placki z jagodami na kefirze, kurczak z kurkami, pstrąg w winie z estragonem i wiele innych smakołyków,
  • soki ze świeżo wyciskanych owoców i warzyw, w tym warzywa sezonowe,
  • mleko krowie, roślinne, sojowe i kokosowe,
  • korzystamy również z takich przypraw, jak sól różowa himalajska, czarna cejlońska (z węglem kamiennym), czerwona z Haiti, gruboziarnista morska; pieprz czarny, biały, młotkowany z kolendrą, cytrynowy; papryka łagodna, ostra i wędzona, a także z różnego rodzaju oliw.

Turnusy odchudzające oraz dietę Set Point wspomagać będzie woda Potencjałka , która pomoże w intensywnym oczyszczaniu w trakcie naszych wspólnych 8 dni.

 

FreshMail.pl